Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2915560
20242
447
13000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzett, pótolt csattal és pótolt fém karikával, bruttó: 14,9 g 2915556
20243
447
3400
Ezüst(Ag) nyaklánc kereszt medállal, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 4,5 g 2918841
20244
447
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzés nélkül, h: 46 cm, bruttó: 13,8 g 2917426
20245
447
Ezüst(Ag) ékszerszett (gyűrű, medál és fülbevalópár) gyöngyház díszítéssel, jelzett, bruttó: 16,5 g 2919199
20246
447
Ezüst(Ag) medál színes kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó. 5 g 2918730
20247
447
Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,5 g 2900109
20248
447
Ezüst(Ag) fülbevalópár markazittal, jelzett, pótolt sróffal, h: 6 cm, bruttó: 13,6 g 2899894
20249
447
4600
Ezüst(Ag) gyűrű hullámos, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,6 g 2899956
20250
447
Ezüst(Ag) ékszerszett Bulgari jelzéssel, fülbevalópár, medál, gyűrű, bruttó: 11,3 g 2932277
20251
447
26000
Türkiz és gyöngy nyaklánc, 14K arany (Au) kapoccsal, jelzett, h: 42 cm 2932245
20252
447
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű cirkónia berakásokkal, jelzett, néhány kőhiánnyal, bruttó: 1,4 g, m: 48 2924528
20253
447
14000
Iráni türkíz, Cabosan csiszolással.10,9 cts Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft