Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 297

Bicolor watermelone turmalin Cruzeiro bánya, Brazilia, 5,75 cts
20254.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Édesvízi gyöngysor ezüst (Ag) kapoccsal, d: cca 4 mm, h: 49 cm
20255.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Brazil citrin kabosan csiszolással 5,57cts 14,2x11,4x6 mm
20256.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Édesvízi gyöngysor ezüst (Ag) szerelékkel. d: 6-6,5mm, 45 cm
20257.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Kolumbiai smaragd, smaragd csiszolással 3,46 cts, 10,58,4x5,4 cts
20258.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

20259.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20260.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) tokos szaru fésű. Jelzett. Szaru sérült Br 36 g 11-22 cm
20261.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyöngyös gyűrű, jelzett, gyöngyön kopásnyomok, méret: 58, bruttó: 1,7 g
20262.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst (Ag) nyaklánc, hematittal, jelzett, 9,1 g
20263.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) rombuszos meandermintás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,9 g
20264.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzettek, bruttó: 11,4 g
20265.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft