Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2897744
20278
447
Jewellery and precious metal items
2 darab ezüst (Ag) karkötő, nettó:15,10 g 2964602
20279
447
Vegyes bizsu tétel: gyöngycsatok, kegyérmek, kaerreifek 2964309
20280
447
5 darab ezüst (Ag) kanál, jelzéssel, bruttó: 50 g 2964307
20281
447
40000
cca 1920 Ezüst (Ag) színházi tárca, jelzés nélkül, nettó: 112 g 2964557
20282
447
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű + fülbevaló pár, gyöngy díszítéssel, bruttó: 6,1 g 2924576
20283
447
Merlinit ásvány 10x4,8 cm, 176 g 2959974
20284
447
15000
Régi ezüst (Ag) gyászkarperec, fekete zománccal, jelzett, bruttó: 24 g + gyászfülbevaló pár, eredeti "Zitterbarth ékszerész Budapest" feliratú dobozban, bruttó: 2,8 g 2959820
20285
447
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g 2959704
20286
447
15000
Ezüst(Ag) gyümölcskés csont nyéllel, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 29,3 g 2959706
20287
447
15000
Ezüst(Ag) gyümölcskés csont nyéllel, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 28,8 g 2960154
20288
447
Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, 12×8,5 cm, bruttó: 138 g 2957981
20289
447
Ezüst(Ag) szövött nyakék, jelzett, biztonsági kapoccsal, h: 39 cm, nettó: 26,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft