Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2918882
20206
447
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) karkötő köves középrésszel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 2,9 g 2919391
20207
447
Ezüst(Ag) "Espana" díszkanál, jelzés nélkül, h: 11 cm, bruttó: 10,3 g 2964616
20208
447
14000
Citrin fülbevaló pár + nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzéssel 2961296
20209
447
Ezüst (Ag) karlánc. Jelzett, 15 g 2964633
20210
447
2 db arany fülbevaló. Csak fél párok! br 1,74 g 2964304
20211
447
Többsoros zsebóralánc, ezüst (Ag) lánccal, kopással, h: 28 cm, bruttó: 27 g 2866339
20212
447
34000
14k fehérarany (Au) gyűrű kövekkel. Jelzett, br. 1,56 g, m: 56 2866338
20213
447
38000
14k arany (Au) gyűrű kövekkel. Jelzett br 1,75 g m: 56 2693740
20214
447
Ezüst(Ag) gyűrű zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 13,9 g 2819374
20215
447
Ezüst (Ag) tiszti lánc, 1935., jelzett, bruttó: 15,4g, h: 12 cm 2775331
20216
447
24000
Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g 2924546
20217
447
Tanzanit, ovális csiszolással 1,26 cts Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft