Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2866178
20218
447
30000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyaklánc, füsttopáz, hegyikristály, tenyésztett gyöngy ékítésekkel, jelzett, h: 18,5-23cm, bruttó:58g 2845732
20219
447
14000
Ezüst (Ag) nyaklánc, celluloid kámea berakásos medállal, jelzett, bruttó: 21,5 g 2848357
20220
447
Ezüst (Ag) díszkanál, hegyikecske motívummal (Pontresina, Svájc). Jelzett (800), nettó: 8,4 g, h: 10,5 cm 2848366
20221
447
Ezüst (Ag) olasz díszkanál, katedrális motívummal. Jelzett (800), nettó: 10,5 g, h: 10,5 cm 2841411
20222
447
Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g 2945704
20223
447
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,7 g 2841425
20224
447
Ezüst (Ag) gyűrű, kristállyal ékítve, jelzett, m: 53, bruttó: 7,2g 2848308
20225
447
Ezüst (Ag) ciprusi díszkanál. Jelzett (800), kopásokkal, nettó: 11 g, h: 12,5 cm 2848340
20226
447
Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), kis kopással, nettó: 11,1 g, h: 12 cm 2915562
20227
447
8500
Ezüst(Ag) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret: 60, bruttó: 7,5 g 2962636
20228
447
24000
14K arany keretben, porcelán szentkép medál. Kézzel festett, jelzett 30 mm 2964273
20229
447
Ezüst (Ag) kanál. Jelzett, 29 g 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft