Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2861302
20122
447
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) csavart gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,5 g 2901359
20123
447
Ezüst(Ag) karperec ásvánnyal díszítve, jelzett, 6×5 cm, bruttó: 16,2 g 2861588
20124
447
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: max. 20 cm, nettó: 7,4 g 2861230
20125
447
Ezüst(Ag) pillangós, köves fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 4,9 g 2861155
20126
447
3800
Ezüst(Ag) fülbevalópár sárga kővel, jelzett, egyik kapocs laza, bruttó: 6,6 g 2861134
20127
447
3800
Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,4 g 2900749
20128
447
Ezüst(Ag) fülbevalópár korall gyöngyökkel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3,1 g 2900925
20129
447
Ezüst(Ag) fülbevalópár korall díszítéssel, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 6,2 g 2900476
20130
447
3800
Ezüst(Ag) karkötő, kövekkel gazdagon kirakva, állítható h: max. 20 cm, bruttó: 8,3 g 2900601
20131
447
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű citrinnel, jelzett, méret: 55, bruttó: 19,1 g 2958715
20132
447
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, kissé kopott, 8,7 g, h: 18 cm 2846297
20133
447
Ezüst(Ag) kereszt, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 9,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft