Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 297

Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 18,1 g
20098.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Antik ezüst (Ag) medál, 5 részből álló, legyezőszerűen szétnyitható lapokkal, "Felejthetetlen napok - 1884. május 4. - 1884. nov. 18. - 1890. juni. 4." feliratokkal. 11,6 g, 30x15 mm
20099.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) filigrán karkötő, csiszolt korall berakásokkal díszítve. Jelzés nélkül, bruttó: 47,9 g, h: 18,5 cm
20100.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst(Ag) gyermek figaro karkötő, jelzett, h: 15 cm, nettó: 1,3 g
20101.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Arany (Au) 14K lamellás áttört fülbevalópár, jelzett, h: 4,5×1,7 cm, nettó: 2,5 g
20102.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Arany (Au) 18K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g
20103.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Ezüst(Ag) vodkás pohár, jelzett, alján kis horpadással, m: 4 cm, nettó: 9,5 g
20104.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) karkötő, jelzés nélkül, sérüléssel, nettó: 15,6 g
20105.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) díszkanál, kecske motívummal (Capri, Olaszország). Jelzett (800), nettó: 7,8 g, h: 10,5 cm
20106.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár sróf nélkül, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 2,5 g
20107.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) gyógyszertartó, jelzett, tetején ragasztónyomok, belsejében műanyag betét, bruttó: 15 g
20108.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,3 g
20109.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft