Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2959790
20098
447
13000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 18,1 g 2959967
20099
447
Antik ezüst (Ag) medál, 5 részből álló, legyezőszerűen szétnyitható lapokkal, "Felejthetetlen napok - 1884. május 4. - 1884. nov. 18. - 1890. juni. 4." feliratokkal. 11,6 g, 30x15 mm 2960041
20100
447
24000
Ezüst (Ag) filigrán karkötő, csiszolt korall berakásokkal díszítve. Jelzés nélkül, bruttó: 47,9 g, h: 18,5 cm 2957826
20101
447
Ezüst(Ag) gyermek figaro karkötő, jelzett, h: 15 cm, nettó: 1,3 g 2957618
20102
447
40000
Arany (Au) 14K lamellás áttört fülbevalópár, jelzett, h: 4,5×1,7 cm, nettó: 2,5 g 2957617
20103
447
46000
Arany (Au) 18K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g 2959686
20104
447
Ezüst(Ag) vodkás pohár, jelzett, alján kis horpadással, m: 4 cm, nettó: 9,5 g 2964608
20105
447
Ezüst (Ag) karkötő, jelzés nélkül, sérüléssel, nettó: 15,6 g 2848328
20106
447
6500
Ezüst (Ag) díszkanál, kecske motívummal (Capri, Olaszország). Jelzett (800), nettó: 7,8 g, h: 10,5 cm 2919906
20107
447
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár sróf nélkül, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 2,5 g 2920768
20108
447
Ezüst(Ag) gyógyszertartó, jelzett, tetején ragasztónyomok, belsejében műanyag betét, bruttó: 15 g 2919624
20109
447
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft