Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 297

Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 18 és 19 cm, nettó: 2,9 g
20086.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 18 és 20 cm, nettó: 2,9 g
20087.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) csigaszemes nyaklánc Mercedes medállal, jelzett, h: 52 cm, nettó: 4,7 g
20088.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 4,2 g
20089.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) csigaszemes nyaklánc cipellő függővel, jelzett, h: 55 cm, 2,6×1 cm, nettó: 5 g
20090.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

Arany (Au) 14 K gyűrű rubinszínű kővel (kövön apró sérülések), jelzett, méret: 58, bruttó: 10,06 g
20091.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 3,1 g
20092.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) vodkás pohár, jelzett, alján kis horpadással, m: 4 cm, nettó: 9,4 g
20093.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 21,6 g
20094.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Ezüst(Ag) mintás jegygyűrűpár, jelzett, méret: 59, 62, nettó: 4,4 g
20095.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g
20096.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Ezüst(Ag) vodkás pohár, jelzett, alján kis horpadással, m: 4 cm, nettó: 10,3 g
20097.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft