Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2957818
20086
447
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 18 és 19 cm, nettó: 2,9 g 2957814
20087
447
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 18 és 20 cm, nettó: 2,9 g 2957812
20088
447
Ezüst(Ag) csigaszemes nyaklánc Mercedes medállal, jelzett, h: 52 cm, nettó: 4,7 g 2957807
20089
447
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 4,2 g 2957804
20090
447
Ezüst(Ag) csigaszemes nyaklánc cipellő függővel, jelzett, h: 55 cm, 2,6×1 cm, nettó: 5 g 2960143
20091
447
100000
Arany (Au) 14 K gyűrű rubinszínű kővel (kövön apró sérülések), jelzett, méret: 58, bruttó: 10,06 g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2957847
20092
447
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 3,1 g 2959685
20093
447
Ezüst(Ag) vodkás pohár, jelzett, alján kis horpadással, m: 4 cm, nettó: 9,4 g 2963305
20094
447
4600
Aranyozott ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 21,6 g 2957747
20095
447
Ezüst(Ag) mintás jegygyűrűpár, jelzett, méret: 59, 62, nettó: 4,4 g 2959808
20096
447
13000
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g 2959681
20097
447
Ezüst(Ag) vodkás pohár, jelzett, alján kis horpadással, m: 4 cm, nettó: 10,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft