Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2964245
20050
447
Jewellery and precious metal items
Art deco ékszeres doboz ezüst (Ag) szerelékkel, kis kopással, jelzéssel, 21x12x4 cm 2964476
20051
447
Ezüst (Ag) Strübe & Sohn antik merőkanál, 2 db, monogrammal gravírozott, jelzett, korának megfelelő állapotban, h: 19 cm, össz. 147 g, dobozban, doboz szövet bélésében L.A. Gündel lipcsei ékszerész feliratával 2775311
20052
447
24000
Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g 2842758
20053
447
24000
Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban. 2962765
20054
447
Ezüst (Ag) talpú kristály váza. Jelzett, hibátlan 16 cm 2964282
20055
447
11 darab antik ezüst (Ag) nyelű villa + ezüst (Ag) nyelű tortalapát, bruttó: cca 320 g 2958319
20056
447
34000
8 darab ezüst (Ag) evőeszköz, közte a kés ezüst (Ag) nyelű, bruttó: 174 g 2959931
20057
447
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,9 g 2959912
20058
447
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,3 g 2959813
20059
447
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: cm, bruttó: 90,5 g 2959911
20060
447
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,6 g 2959914
20061
447
Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft