Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 297

Art deco ékszeres doboz ezüst (Ag) szerelékkel, kis kopással, jelzéssel, 21x12x4 cm
20050.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
9

Ezüst (Ag) Strübe & Sohn antik merőkanál, 2 db, monogrammal gravírozott, jelzett, korának megfelelő állapotban, h: 19 cm, össz. 147 g, dobozban, doboz szövet bélésében L.A. Gündel lipcsei ékszerész feliratával
20051.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g
20052.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban.
20053.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag) talpú kristály váza. Jelzett, hibátlan 16 cm
20054.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11 darab antik ezüst (Ag) nyelű villa + ezüst (Ag) nyelű tortalapát, bruttó: cca 320 g
20055.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

8 darab ezüst (Ag) evőeszköz, közte a kés ezüst (Ag) nyelű, bruttó: 174 g
20056.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,9 g
20057.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,3 g
20058.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: cm, bruttó: 90,5 g
20059.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91,6 g
20060.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
20061.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft