Number of items: 267

Makkai Sándor: Ördögszekér. Erdélyi Remekírók sorozat. [Buenos Aires],én.,Editoral Transsylvania. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés.
19234.

3 000 HUF
Heine, Heinrich: Napoleon dobosa, Firenzei éjszakák, Schnabelewopski úr emlékei. Bp., Dante. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, sérült kartontokkal.
19235.

4 000 HUF
Komáromi János: Az ősdiák. DEDIKÁLT! Komáromi János munkái gyűjteményes kiadás II. kötet. Bp.,(1930), Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19236.

2 600 HUF
7,03
7,65
19237.

3 000 HUF
Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat 123+5 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói, illusztrált papírkötésben, kissé hiányos borítóval, de ezt leszámítva jó állapotban.
19238.

2 000 HUF
13
Verne Gyula: Kamp Ole sorsjegye. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap szakadt, viseltes állapotban.
19239.

1 600 HUF
19240.

4 000 HUF
Henry Ford: Életem és működésem. Átdolgozta és bevezető tanulmánnyal ellátta: Balla Antal. Bp., 1926., Légrády, 1 t. + 291 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, benne újságcikkekkel.
19241.

2 000 HUF
2 db belügyminisztériumi kiadvány: Daktiloszkópia.; Személyazonosítás. Nyomozástani tankönyvek I-II. köt. Bp., 1949, Belügyminisztérium, 72+XXIV p.; 100 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítókkal.
19242.

4 000 HUF
Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Bp., 1934, Dante. A borító grafikája Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel.
19243.

1 800 HUF
Ady Endre: Uj versek. Bp., 19189., Pallas, 83+1 p. Negyedik kiadás. A borító Falus Elek munkája. Nagy Sándor egészoldalas rajzával. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19244.

2 000 HUF
10
Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 8 (Jaschik Álmos által illusztrált) t. Korabeli álbordás félselyem-kötésben
19245.

1 000 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF