Number of items: 267

Douglas R. Hofstadter: Gödel, Escher, Bach. Egybefont Gondolatok birodalma. Metaforikus fúga tudatra és gépekre, Lewis Carroll szellemében. Bp., 2000, Typotex. Harmadik változatlan utánnyomás. Kiadói kartonált papírkötés, borítón kopásnyomokkal.
19162.

24 000 HUF
65,75
71,64
Verskoszorú, melyet az új mértékre vett, s üdővel megegyengetett és későbben készült verseiből kötött erdélyi, baróti Szabó Dávid. Kassa, 1786, Füskúti Landerer Mihály. Félvászon kötés, kopottas állapotban sérült borítóval. Első néhány lapon foltok
19163.

20 000 HUF
54,79
59,70
19164.

16 000 HUF
43,84
47,76
Vende Ernő: A magyar irodalomtörténet képekben I-II. rész. Összeállította és magyarázó szöveggel ellátta - -. Átnézte: Beöthy Zsolt. Bp., 1905, Athenaeum. 3 sztl. lev., 68 lev. , 2 sztl. lev., 54 lev. Gazdagon illusztrált. Szemléltető képek a magyar irodalomtörténethez. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapot minimális foltok
19165.

12 000 HUF
32,88
35,82
M. T. Ciceronis Epistolae ad familiares. Oder: Ciceronis Briefe die er an unterschiedene gute Freunde geschrieben, zu mehren Nutzen der studierenden Jugend mit Teutschen Anmerkungen also erläutert etc. Nürnberg - Wien, 1776, Joh. Paul Krauß. 740 p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben
19166.

10 000 HUF
27,40
29,85
Hamvas Béla: Karnevál I-III. Szentendre, 2000, Medio. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19167.

20 000 HUF
54,79
59,70
Hamvas Béla: Karnevál. I-II. kötet. Bp., 1985, Magvető, Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
19168.

4 000 HUF
10,96
11,94
Hamvas Béla: Silentium. H.n., 2023, Medio. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19169.

2 000 HUF
5,48
5,97
Somthing old, something new. Rabindranath Tagore 150th birth anninversary volume. Edited by Pratapditya Pal. Mumbai,2011,The Marg Foundation. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19170.

8 000 HUF
21,92
23,88
19171.

12 000 HUF
32,88
35,82
19172.

8 000 HUF
21,92
23,88
19173.

13 000 HUF
35,62
38,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF