Number of items: 267

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű kopott félbőr-kötésben, k. Számozatlan példány
19415.

1 400 HUF
19416.

1 800 HUF
2 db könyv - Kaljána Malla: Anangaranga avagy a szerelmi játékok istenének színpada + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19417.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF