Number of items: 267

19246.

4 600 HUF
12,43
13,53
19247.

4 000 HUF
Jósika Miklós: Jósika István. Regény. I-V. kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Második kiadás. Korabeli átkötött félvászonkötés, kopott borítókkal,két gerincen sérüléssel, a fűzések lazák, kissé sérültek.
19248.

3 800 HUF
10,27
11,18
Virágvölgyi Péter: A tipográfia mestersége számítógéppel. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
19249.

2 800 HUF
7,57
8,24
19250.

1 200 HUF
19251.

2 000 HUF
19252.

2 600 HUF
7,03
7,65
Alexandra Rachmanova: Egy orosz diáklány naplója I-III. köt. I. köt.: Szerelem, cseka, halál... II. köt.: Házasság a vörös viharban. III. köt: A bécsi tejesasszony. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,én.,Dante,(Pátria-ny.), 470 p.; 416 p.; 320 p.; A borítók illusztrációi Dér Alice és Rohonyi Károly munkái (Chy-Dér.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötetből 3 kijáró lappal, foltosak.  A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
19253.

4 000 HUF
19254.

4 000 HUF
Puskin Sándor: Anyégin Eugén. Regény versekben. Ford.: Bérczy Károly. Krúdy Gyula előszavával, Gara Arnold eredeti rézkarcaival. Bp., 1920, Génius, 238+(2) p. + 8 (rézkarcok) t. Kiadói E-kötésben (,,401-500 sorszámu, japán fűzésben, angol velin papiroson), a borítón és a gerincen sérülésekkel. Számozott (460./500) példány.
19255.

4 000 HUF
19256.

1 800 HUF
3 db Tormay Cecilével kapcsolatos könyv: Hankiss JÁnos: Tormay Cecile, TC: A régi ház, Bújdosókönyv
19257.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF