Number of items: 267

19222.

2 200 HUF
6,03
6,57
19223.

3 200 HUF
8,77
9,55
Dr. Czeke Marianne - Dr. H. Révész Margit: Gróf Brunsvik Teréz élet- és jellemrajza. Ford.: Dr. Petrich Béla. Bp., 1926, ,,Kisdednevelés, 1 t.+108 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és fűzéssel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, ázásnyomokkal. A címlapon ajándékozási bejegyzéssel, a M. Kir. Állami Gróf Brunszvik Teréz Kisdedóvónőképző-Intézet bélyegzőjével és igazgatójának aláírásával.
19224.

1 400 HUF
3,84
4,18
Zsoldos Jenő: Adalékok proletár szavunk történetéhez. (Különlenyomat a Magyar Nyelvőr LXXXIII. évfolyamából). Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 19+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző, Zsoldos Jenő (szül. Stern) (1896-1972) irodalomtörténész, gimnáziumi igazgató-tanár által DEDIKÁLT példány.
19225.

Zsoldos Jenő: Adalékok 'proletár' szavunk történetéhez. (Különlenyomat a Magyar Nyelvőr LXXXIII. évfolyamából). Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 19+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző, Zsoldos Jenő (szül. Stern) (1896-1972) irodalomtörténész, gimnáziumi igazgató-tanár által DEDIKÁLT példány.

3 000 HUF
8,22
8,96
19226.

3 000 HUF
8,22
8,96
19227.

2 000 HUF
5,48
5,97
[Áldor Imre]: A közelmult titkaiból. (A muszka intervencziótól a Dunai konfoederáczióig.) II. füzet. Bp., 1879, Légrády, 158 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, szétvált kötéssel, hiányos gerinccel.
19228.

1 600 HUF
4,78
Jósika Miklós: Jő a tatár. I-IV. (Két kötetben.) Pest, 1862, Heckenast Gusztáv. Második kiadás. Korabeli átkötött félvászonkötés, kopott borítóval, a gerinceken kis sérüléssel.
19229.

3 800 HUF
10,41
11,34
Emlékül Gyulai Pálnak - Születésének nyolczvanadik évfordulója alkalmából. (Versek). Bp., 1906, Franklin-Társulat, 43 p. + 5 t. Kiadói, kissé viseltes, foltos egészbőr-kötésben, kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzővel, ajándékozási bejegyzéssel, egy képtáblánál hiányzó hártyapapírral.
19230.

3 000 HUF
8,22
8,96
19231.

2 400 HUF
6,58
7,16
Dutka Ákos: Vallomások könyve. Nagyvárad, 1904, Sebő Imre,108 p. A szerző, első nyomtatásban megjelent művének első kiadása. Átkötött modern félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra ragasztották, az első 3 lapon kis hiánnyal, sérüléssel, foltos lapokkal. Ritka!
19232.

2 800 HUF
7,67
8,36
-  Mécs László: Élőket nézek! Versek. Bp., [1938], Magyar Katolikus Írók, 146+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kopottas gerinccel. A belső kötéstáblán Bajor Ágost ex libris-ével, Mécs László (1895-1978) saját kezű aláírásával. Számozott (8690.) példány.
19233.

3 600 HUF
9,86
10,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF