Number of items: 267

19258.

3 600 HUF
9,73
10,59
Harminc év 1877-1907. A Budapest jubileumi albuma. Írták a Budapest volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp.,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy hiányzó táblával.
19259.

3 600 HUF
9,73
10,59
Magyarországi madárijesztők. Hatvany Lajos Múzeum Füzete No. 10. Békéscsaba, 1981., Kner-ny. Benne Tandori Dezső: Riasztó jelek c. versével. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
19260.

3 600 HUF
9,73
10,59
Reményik László: Feketeleves. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés.
19261.

2 600 HUF
7,03
7,65
19262.

1 200 HUF
19263.

2 200 HUF
5,95
6,47
19264.

1 800 HUF
Juhász József: ,,Rend, erő, becsület? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19265.

1 800 HUF
Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Bp.,1937, Gondolat Kiadás. Első kiadás. Kiadói Illusztrált papírkötésben, szakadozott, kissé foltos borítóval.
19266.

2 600 HUF
7,03
7,65
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1943, Magyar Élet,(Székesfehérvár, Vörösmarty-ny.), 195 p.Kiadói félvászon-kötés.
19267.

2 600 HUF
7,03
7,65
1971 Féjja Sándor: A Fényes szelek attitűd és identifikációs vizsgálata. Különlenyomat, 171-216 p.  A szerző, Féjja Sándor (1940-) fotó- és filmkutató pszichológus, filmtörténész által DEDIKÁLT példány.
19268.

1971 Féjja Sándor: A "Fényes szelek" attitűd és identifikációs vizsgálata. Különlenyomat, 171-216 p. A szerző, Féjja Sándor (1940-) fotó- és filmkutató pszichológus, filmtörténész által DEDIKÁLT példány.

3 000 HUF
Vörösmarty minden munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Pest, 1863., Ráth Mór, 4+299 p. Korabeli kopott félvászon-kötés.
19269.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF