Number of items: 267

Shaw, George Bernard: Szent Johanna. Ford.: Ottlik Géza. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, egyébként jó állapotban. Számozott (648./1000) példány.
19294.

2 000 HUF
Politikai művek jegyzéke. 1945-1952. Bp., 1952., ÁKV. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
19295.

1 800 HUF
Peter Egge: Kegyelemkenyér. Elbeszélések. Gyoma, 1931., Kner Izidor. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, a kötése szétvált.
19296.

1 800 HUF
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Kass János rajzaival. Bp., 1959., Móra. Kiadói félvászon-kötés.
19297.

2 000 HUF
Arany János: Kisebb költemények. Bp., 1895, Ráth Mór (Hornyánszky-ny.), IX+473 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincen kissé sérült borítóval, néhány lap kissé sérült, az előzék- és címlap ragasztott.
19298.

1 400 HUF
Eörsi István: Jönnek a bájos tények. Cenzúrátlanított kiadás. DEDIKÁLT! [Bp., 1991, Cserépfalvi. Kiadói papírkötésben.
19299.

1 600 HUF
Abonyi Árpád: Miklós vitéz. Világverő Mátyás király első ágyúhőse. Regényes elbeszélés. Bp., 1913., Athenaeum, 118 p.+5 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy hiányzó táblával.
19300.

2 800 HUF
7,57
8,24
Naomi Toth: Robert de Niro. Bp., 2014, Vintage Media. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19301.

2 000 HUF
19302.

2 000 HUF
2009 Napút. XI: évf. 6. sz. 2009. augusztus. Csáth-szám, 128 p. + Sárközi László: Csikágó. Szonettciklus. Napút-füzetek 36. Bp., Napkút Kiadó Kft, 24 p. Kiadói papírkötés.
19303.

2 000 HUF
Kardos László: A tanár úr notesze. Biczó András rajzaival. Bp.,1947,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
19304.

1 400 HUF
II. Nemzetközi Művészi Fotokiállítás, Budapest-Szeged, 1958. (Kiállítási katalógus). Bp., 1958, Magyar Fotoművészek Szövetsége, 64 p. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval, a kiállított munkák felsorolásánal ceruzás bejegyzésekkel (a képek néhány szavas rövid értékelése).
19305.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF