Number of items: 267

Amadinda - Presser Gábor: Szilveszteri emlékkönyv. Unisono, 2016, kartonált papírkötés, CD melléklettel. Presser Gábor által dedikált.
19186.

4 000 HUF
10,96
11,94
15
Borisz Polevoj: Egy igaz ember. A szerző, Borisz Polevoj (1908-1981) által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány! Ford.: Madarász Emil. Európa Zsebkönyvek. Bp., 1973, Európa. Kiadói papírkötés.
19187.

5 000 HUF
13,70
14,93
Pozsgay Imre: Koronatanú és tettestárs. Bp., 1998, Korona. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Pozsgay Imre (1933-2016) szocialista politikus, országgyűlési képviselő által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
19188.

4 000 HUF
10,96
11,94
Szabó Dezső: Erdély alkalmából. A szerző, Szabó Dezső (1879-1945) író, kritikus, publicista által DEDIKÁLT példány. Szabó Dezső Ujabb Művei 1940. július - november. 60. sz. Bp., 1940, Ludas Mátyás,(Bethania-ny.), 88 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19189.

2 400 HUF
6,58
7,16
Csoóri Sándor: Breviárium. Vál., szerk., a pályaképet és a bibliográfiát készítette: Vasy Géza. Bp., 1988, Eötvös. Kiadói papírkötés, benne Csoóri Sándor ex libris-szével és beragasztott aláírásával.
19190.

3 000 HUF
8,22
8,96
Sőtér István: Fellegjárás. Regény. A szerző, Sőtér István (1913-1988) Kossuth-díjas író, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1939., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
19191.

4 000 HUF
10,96
11,94
Ferenczi Zoltán: A könyvtártan alapvonalai. Bp., 1903, Athenaeum, XII+240+5 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19192.

2 200 HUF
6,03
6,57
Nádas Péter: Évkönyv. Ezerkilencszáznyolcvanhét. Ezerkilencszáznyolcvannyolc. Bp., 1989, Szépirodalmi. A szerző fekete-fehér fotóival illusztrált. (A fényképek csak ebben a kiadásban szerepelnek!) Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
19193.

3 600 HUF
9,86
10,75
V. Ecsedy Judit: A könyvnyomtatás Magyarországon a kézisajtó korában. 1473-1800. Bp., 1999, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Benne az összes magyarországi nyomdahely 1800-ig. Alapos és pontos szakmunka.
19194.

4 400 HUF
12,05
13,13
19195.

3 000 HUF
8,22
8,96
Gárdonyi Géza versei. A verseket vál. és az előszót írta: Bóka László. Kis Magyar Múzeum 4. köt. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 3200 példányban. Számozatlan példány.
19196.

1 200 HUF
3,29
3,58
19197.

4 200 HUF
11,51
12,54

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF