Number of items: 267

Poezis Kétnyelvű sorozatának 2 kötete:   Charles Baudelaire: Versek. Poésies. Ford.: Szily Ernő. raduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 65+3 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (974./1000) példányban.;  Paul Verlaine: Versek. Poésies. Ford.: Szily Ernő. Traduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 126+2 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Kiadói papírkötés. Verlaine verseinek ez a kétnyelvű kiadása a Poezis kiadásban jelent meg 1000 számozott példányban, ... Számozatlan példány.;
19198.

Poezis Kétnyelvű sorozatának 2 kötete: Charles Baudelaire: Versek. Poésies. Ford.: Szily Ernő. raduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 65+3 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (974./1000) példányban.; Paul Verlaine: Versek. Poésies. Ford.: Szily Ernő. Traduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 126+2 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Kiadói papírkötés. "Verlaine verseinek ez a kétnyelvű kiadása a Poezis kiadásban jelent meg 1000 számozott példányban, ..." Számozatlan példány.;

5 000 HUF
Tar Sándor: Szürke galamb. (Bűnregény). Bp., 1996, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19199.

4 800 HUF
12,97
14,12
19200.

4 200 HUF
11,35
12,35
19201.

6 000 HUF
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19202.

2 000 HUF
Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
19203.

1 200 HUF
19204.

1 200 HUF
Fekete István: Hú. 1966, Móra. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült.
19205.

1 200 HUF
Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp.,1948., Új Idők, 184 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19206.

1 400 HUF
19207.

1 000 HUF
Aszalay József, szendrői: Pikánt vázlatok az élet- és történelemből. Eger, 1864, Jentsch G. (Érseki Lyceum-ny.),4 sztl. lev.+ 296 p. A tartalomból: A magyar kocsikról; A koporsókról; A fekete keresztespók; A sakkjátékról; A szintánczosnő természetrajza, stb. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
19208.

6 000 HUF
Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + Amikor pipacsok voltatok. Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT!
19209.

Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + "Amikor pipacsok voltatok." Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT!

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF