Number of items: 346

Bencsik János: Kiengesztelődés. Gyalogszerrel Csíksomlyóra. Bp., 2005, Magyar Könyvklub-Springer. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17446.

1 600 HUF
Koszorú. Száz vers az anyanyelvről. Vál. és az utószót írta: Graf Rezső. Bp., 1994, Anyanyelvápolók Szövetsége. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv szerkesztője, Graf Rezső által DEDIKÁLT példány.
17447.

1 000 HUF
Bereck József: Biliárd néhány hős emlékének. Dunaszerdahely, 1995, Nap Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (242./250), a szerző által aláírt példány.
17448.

1 400 HUF
Huxley, Julian: Az európai fajkérdés. Oxfordi füzetek világkérdésekről 5. sz. [Oxford], 1939, [Univ. Press], 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17449.

2 000 HUF
Dreiser, Theodore: Amerikai tragédia. Ford.: Szőllősy Klára. Helikon Klasszikusok. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1375./1500) példány.
17450.

4 000 HUF
Defoe, Daniel: Bob kapitány. Ford.: Geréb László. Bp., é.n. (cca 1940), Béta (Athenaeum-ny.), 150 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17451.

1 600 HUF
17452.

3 000 HUF
Hermann Imre: Gondolkodáslélektani tanulmányok. Ford.: Berényi Gábor. Bp., 2011, Animula, 289 p. Kiadói papírkötés.
17453.

4 000 HUF
Dalos László: A vén budai hársfák. Válogatott versek és dalszövegek. DEDIKÁLT. Bp., 2008., Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17454.

3 000 HUF
Szirbik Antal: Tatár kölykök. Hadüzenet a nyugatosoknak. Kelet Könyvtár 1. sz. + Tatár versek. (A Tatár-kölykök öccsei). [Egybekötve]. Bp., 1912-1913, (Budapesti Hirlap-ny.), 31 p., 80 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítók bekötve, néhány kissé foltos lappal, két ex libris-szel.
17455.

Szirbik Antal: "Tatár kölykök". Hadüzenet a nyugatosoknak. Kelet Könyvtár 1. sz. + Tatár versek. (A "Tatár-kölykök" öccsei). [Egybekötve]. Bp., 1912-1913, (Budapesti Hirlap-ny.), 31 p., 80 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítók bekötve, néhány kissé foltos lappal, két ex libris-szel.

1 200 HUF
Dutka Ákos: A vénség balladája. Bp.,1965, Magvető, 85+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2600 példányban.
17456.

1 000 HUF
Beöthy Zsolt: Széchényi és a magyar költészet. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Tóth Rezső. Iskolai Könyvtár. Magyar Olvasmányok Tára. Bp., 1899., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
17457.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF