Number of items: 346

18551.

800 HUF
Szántai Sándor: Nyelvben él a nemzet Emlékmű I. a múlt időkről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.
18552.

1 600 HUF
Megyery Sári: Te érted akartam. Bp., é.n. Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon-kötés.
18553.

1 200 HUF
18554.

1 000 HUF
18555.

1 000 HUF
Toma István: Élet és irodalom. Az Élet könyvei. Bp, é.n., Az Élet kiadása. Kopott és kissé foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel.
18556.

800 HUF
Babits Mihály kisebb műfordításai. 2. kiadás. Athenaeum. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, a gerinc mentén szakadt.
18557.

1 000 HUF
18558.

100 HUF
0,27
0,29
18559.

800 HUF
Agatha Christie: Életem. Bp., 2008, Partvonal. Kiadói papírkötés.
18560.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF