Number of items: 346

Cornelius Nepos fennmaradt minden munkái. Fordította, jegyzetekkel Czuczor Gergely. Buda, 1841, M. Kir. Egyetemi ny. Térkép melléklettel. Kartonált kötés, firkákkal, kopottas állapotban.
17350.

4 000 HUF
Mátrai Ferenc Béla: Csíkország... DEDIKÁLT! Bp., 1935. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17351.

4 000 HUF
11
Szvorényi József: Az Ó-classica literatura vagy görög és római remek-irodalom történelmének főbb pontjai. Eger, 1851, Érseki Főtanoda. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
17352.

4 000 HUF
Szabó Magda: Szilfán halat. Összegyűjtött versek. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő műfordító által aláírt példány. Szabó Magda művei. Bp.,1975,Magvető-Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17353.

4 800 HUF
12,97
14,12
25
Szabó Magda: Alvók futása. Zeusz küszöbén. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő műfordító által aláírt példány. Szabó Magda művei. Bp.,1976,Magvető-Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17354.

4 800 HUF
12,97
14,12
16
Ágai Adolf: Porzó tárcza-levelei. I-II. köt. Rajzok a társas életből, a család köréből, utivázlatok stb. Bp., 1880., Athenaeum, XVI+395+2 p., 421+2 p. Új olcsó kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
17355.

5 000 HUF
17356.

4 000 HUF
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült
17357.

4 000 HUF
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Szilvássy Nándor rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
17358.

3 800 HUF
10,27
11,18
[Szepes] Orsi Mária: A mindennapi élet mágiája. A szerző, Orsi Szepes Mária (1908-2007) által DEDIKÁLT példány. Az emigráns müncheni Griff kiadásról fénymásolt példány. Műbőr-kötés, a hátsó borító kopott, rajta címke nyomokkal.
17359.

6 000 HUF
17360.

3 600 HUF
9,73
10,59
Comenius, Johannes Amos: A látható világ. Az 1669-ben megjelent háromnyelvű kiadás magyar szövege alapján és fametszeteivel közzétette, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Geréb György. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban.
17361.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF