Number of items: 346

Jósika Miklós: Abafi. Regény I-II. rész. Pest, 1854., Heckenast Gusztáv. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17470.

2 400 HUF
Bauer Barbara: Az élet hangja. Bp., 2018, Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17471.

3 600 HUF
9,73
10,59
Wells, [Herbert George]: Az istenek eledele. Ford.: Rényi Artur. Bp., [1925], Pantheon, 263 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17472.

1 000 HUF
Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban... Bp., [1930], Athenaeum, 310 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
17473.

1 200 HUF
Lhotzky, Heinrich: Az emberiség jövője. Ford.: Schöpflin Aladár. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat, (4)+125+(3) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17474.

1 000 HUF
Öt perc fejtörés. Ford.: Gémesi József. Bp., 1954, Művelt Nép. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17475.

1 000 HUF
9
Dickens, Charles: Urunk élete. Ford.: D. Guti Erzsi. A könyvdíszeket Madaras László rajzolta. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, 106 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17476.

1 200 HUF
Harland, Henry: Prospero barátom. Milliók Könyve 166. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 80 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17477.

1 000 HUF
Stratz, Rudolf: Béka a Földön. Ford.: Sebestyén Károly. Milliók Könyve 152. sz. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 64 p. A borító Bayer Ágost munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17478.

1 000 HUF
Nodier, Charles: Aubert Teréz. Ford.: Csillay Kálmán. Milliók Könyve 175. sz. Bp., 1929, Singer és Wolfner, 64 p. A borító Pólya Tibor munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17479.

1 000 HUF
Dr. Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv 1. Kezdők részére. (Kézirat gyanánt). Bp., 1959, József Attila Szabadegyetem, (2)+94 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17480.

1 000 HUF
Gittai István: Emlékbe forduló idő. Nagyvárad, 2005, NAT Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17481.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF