Number of items: 346

17422.

1 800 HUF
Mihályi Gábor: Az ellenreneszánsz drámairodalma. Dráma a két világháború között. Bp., 2001, Új Világ, 189+1 p. Kiadói papírkötés. A szerző, Mihályi Gábor (1951-2017) irodalomtörténész által felesége, Földes Anna (1930-2017) író, kritikus, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány.
17423.

2 600 HUF
7,03
7,65
Pessoa, Fernando: Cancioneiro I. Poemes 1911-1935. Szerk.: Robert Bréchon, Eduardo Prado Coelho. Patrick Quillier (1953- ) francia költő, műfordító, a kötet egyik fordítója által Kiefer Ferenc (1931-2020) Széchenyi-díjas nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, 1992 és 2002 között az MTA Nyelvtudományi Intézet igazgatója részére részére DEDIKÁLT példány. Lonrai, 1992, Christian Bourgois. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17424.

2 800 HUF
7,57
8,24
Conversations with Lukács. Szerk.: Theo Pinkus. London, 1974, The Merlin Press. Első angol nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17425.

1 400 HUF
Dr. Albert Lang - Alfons Lüke: Az aláírás grafológiája. Ford.: Felsmann József. Bp., 1995, Animus. Kiadói papírkötés.
17426.

1 000 HUF
Geck, Elisabeth: Johannes Gutenberg. Vom Bleibuchstaben zum Computer. Bad Godesberg, 1968, Inter Nationes. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17427.

1 400 HUF
Esterházy Péter: Búcsúszimfónia. [A gabonakereskedő]. Komédia három felvonásban. Bp., 1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17428.

1 400 HUF
Mohai V. Lajos: Papírbóják. Esszék, bírálatok. Bp., 1996, Karinthy Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17429.

1 200 HUF
Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült borítóval.
17430.

1 000 HUF
Seghers, Anna: A Sankt Barbara-i halászok felkelése. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1964, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói bőrkötés, a gerincen kis kopással. Számozott (1004./2050) példány.
17431.

1 400 HUF
Tényvisszaverődések. Válogatás Vargha Mihály írásaiból. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17432.

1 200 HUF
Dr. Klempa Károly: Goethe és a premontreiek. Keszthely, 1933, Sujánszky József-ny., 59+(1) p. + 3 t. (képtáblák). Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült, ragaszott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT.
17433.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF