Number of items: 346

Seltzer: A vadnyugat kiskirálya + McLeod Raine: A sheriff fia + E. Roe: Leány aki senkitől sem fél. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17494.

7 000 HUF
18,92
20,59
Várnai Zseni: Gracchusok anyja. Bp., 1916, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, Nagy Sándor Szecessziós borítórajzával, kopottas állapotban.
17495.

1 400 HUF
Dániel Anikó: Flóra. Bp., é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötés, Jaschik Álmos címlapjával, Benedek Kata illusztrációival, kopottas állapotban.
17496.

1 600 HUF
Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes kalandjai. Bp., 1987, Ifjúsági Lap. Kiadói kartonált papírkötés.
17497.

1 200 HUF
Bródy Sándor: Fehér könyv. 1915. március. Bp.,1915., Szerzői kiadás,(Pallas-ny.),157+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel,
17498.

1 800 HUF
Baktay Ervin: India bölcsessége. A hindu világszemlélet ismertetése. A Szanátána Dharma: az Örök Törvény c. munka új, átdolgozott és lényegesen bővített kiadása. Bp., 1943, Pantheon, 256 p.+1 t. Első kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, laza, sérült kötéssel, hiányzó elülső szennylappal, megviselt állapotban.
17499.

Baktay Ervin: India bölcsessége. A hindu világszemlélet ismertetése. A "Szanátána Dharma: az Örök Törvény" c. munka új, átdolgozott és lényegesen bővített kiadása. Bp., 1943, Pantheon, 256 p.+1 t. Első kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, laza, sérült kötéssel, hiányzó elülső szennylappal, megviselt állapotban.

1 600 HUF
Mikszáth Kálmán: Tudós írások. Bp., én., Révai, (Pallas-ny.) Korabeli átkötött félvászon-kötés, Könyves M.-kötés (Kecskemét), márványozott lapélekkel,
17500.

1 400 HUF
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., én., Franklin. 9 egészoldalas táblával. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, igényes későbbi aranyozott egészbőr védőborítóban, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel.
17501.

4 800 HUF
12,97
14,12
Bálint László: Az egyiptomi lány. Bp., 1935, Világvárosi Regények Kiadóvállalata. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
17502.

1 600 HUF
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói festett félvászon-kötés, szép állapotban, ex libris-szel.
17503.

1 000 HUF
10
Polz Alaine: Kit siratok? Mit siratok? DEDIKÁLT Pécs, 2003. Jelenkor. Kiadói papírkötésben
17504.

2 400 HUF
17
Tordai Grail Erzsi: A tudományok ábécéje. Allegorikus játék versben. Bp., 1909, Mária-Dorothea Egyesület. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt.
17505.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF