Number of items: 346

Wodehouse, [Pelham Grenville]: Isten veled Tóbiás! Ford.: Dr. Várady György. Bp., 1944, Széchenyi Irodalmi és Művészeti Rt., 270 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, ex libris-szel.
17458.

1 400 HUF
Frankenburg Adolf: Estikék. I. köt. Frankenburg Munkái Első rész. Pest, 1844, Heckenast Gusztáv, 8+253 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
17459.

2 000 HUF
Nemzeti dalkönyvecske. Bp., 1877, Lampel R. Hetedik, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötésben, festett-mintás lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, névbejegyzésekkel.
17460.

2 000 HUF
Vörösmarty minden munkái III. köt. és VIII. köt.: III. köt.: Hősköltemények. I. köt. (Zalán futása, Cserhalom.); VIII. köt.: Színművek (1821-1840.) IV. köt. Kiadták barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. Pest, 1845-1847, Kilián György, 2+271+1; 2+347 p. Első gyűjteményes kiadás. 10 kötetben teljes! Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, címlap hiánnyal.
17461.

4 800 HUF
12,97
14,12
Vas Gereben: Garasos arisztokrácia I-II. köt. Pest, 1865., Hartleben Adolf. Első kiadás. Papírkötés, rossz, megviselt állapotban.
17462.

1 000 HUF
Detre László: Két világ harca. Fantasztikus regény. Bp., 1935, Rózsavölgyi, 235 p. A borító Madaras László munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papírborítóval.
17463.

800 HUF
Karinthy Frigyes 2 műve egy köteteben: Kacsalábon forgó kastély. Bp., é.n. (cca 1920), Kultura, 89+(7) p. Első kiadás. + Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n., Dick Manó, 185+(7) p. Negyedik kiadás. Egészvászon-kötésben, néhány foltos lappal.
17464.

1 200 HUF
Sámuel Nicolette: Az emberi és környezeti kölcsönhatások vizsgálata. Építéstudományi Intézet tanulmány tervezet. Bp., 1971, Építéstudományi Intézet, (8)+238 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel. Megjelent 30 példányban.
17465.

1 600 HUF
Krúdy Gyula 2 könyve: A podolini kisértet; Pajkos Gaálék. Bp., 1906, Rákosi Jenő, 259 p., 176+(1) p. Első kiadás. Sérült kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17466.

1 400 HUF
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Bp., 1918, Légrády Testvérek, 239+(1) p. Az illusztrációkat Boriss László, a borítékot Végh Gusztáv rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, sérült kiadói kartontokban.
17467.

1 400 HUF
Pogány Sára: Itt vagyunk, Európa! Portré Horn Gyuláról. Sikeres Magyarok sorozat 1. Bp., 1990., Brainman Kft. Kiadói papírkötés.   Horn Gyula (1932-2013) egykori miniszterelnök, politikus által dedikált példány!
17468.

1 400 HUF
Kiss Mária Hortensia: Kaleidoszkóp. Önéletrajz. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1987., Petőfi-ny. Kiadói papírkötés.
17469.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF