1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Defoe, Daniel: Bob kapitány. Ford.: Geréb László. Bp., é.n. (cca 1940), Béta (Athenaeum-ny.), 150 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.