Books: Other rarities Number of items: 534
3387102
21780
508
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó - Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban, kísérőfüzet nélkül.
2 000 HUF
3424223
21781
508
Wright, [Sydney] Fowler: Prága nincs többé. Az 1938-as háború regénye. Ford.: Ferenczy Valér. Bp., 1937, Genius, 285+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel.
2 000 HUF
3410913
21782
508
Tolsztój, Alekszéj: Péter cár napja. Három elbeszélés. Ford.: Haiman Hugó. Gyoma, 1928., Kner Izidor, 114+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
2 000 HUF
3410658
21783
508
Varga Jenő: A pénz uralma a békében, bukása a háborúban. Bp., 1918. Népszava. 127p. Korabeli félvászon kötésben.
2 000 HUF
3423202
21784
508
Plath, Sylvia: Az üvegbura. Bp., Európa. Első magyar nyelvű kiadás! Ritka! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 600 HUF
3411181
21785
508
Juristowski Miklós: Borország. Bp., 1936., Magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete,(Fővárosi-ny.), 127+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
2 000 HUF
3393773
21786
508
2 000 HUF
3422190
21787
508
Tóth Kálmán összegyűjtött költeményei. Első teljes kiadás. Budapest, 1878, Ráth Mór. 1t (a költő fényképe) + 479p. Kiadói, sérült vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel
1 400 HUF
3420919
21788
508
Plisnier, Charles: Három házasság. ALÁÍRT! Bp., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói egészvászon kötés, gerinc levált, viseltes állapotban.
2 000 HUF
3387127
21789
508
2 000 HUF
3401979
21790
508
Veres Péter: Számadás. ALÁÍRT! Első kiadás. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3269121
21791
508
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house