Number of items: 534

Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó - Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban, kísérőfüzet nélkül.
21780.

2 000 HUF

Wright, [Sydney] Fowler: Prága nincs többé. Az 1938-as háború regénye. Ford.: Ferenczy Valér. Bp., 1937, Genius, 285+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel.
21781.

2 000 HUF

Tolsztój, Alekszéj: Péter cár napja. Három elbeszélés. Ford.: Haiman Hugó. Gyoma, 1928., Kner Izidor, 114+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
21782.

2 000 HUF

Varga Jenő: A pénz uralma a békében, bukása a háborúban. Bp., 1918. Népszava. 127p. Korabeli félvászon kötésben.
21783.

2 000 HUF

Plath, Sylvia: Az üvegbura. Bp., Európa. Első magyar nyelvű kiadás! Ritka! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21784.

1 600 HUF

Juristowski Miklós: Borország. Bp., 1936., Magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete,(Fővárosi-ny.), 127+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21785.

2 000 HUF

21786.

2 000 HUF

Tóth Kálmán összegyűjtött költeményei. Első teljes kiadás. Budapest, 1878, Ráth Mór. 1t (a költő fényképe) + 479p. Kiadói, sérült vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel
21787.

1 400 HUF

Plisnier, Charles: Három házasság. ALÁÍRT! Bp., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói egészvászon kötés, gerinc levált, viseltes állapotban.
21788.

2 000 HUF

21789.

2 000 HUF

Veres Péter: Számadás. ALÁÍRT! Első kiadás. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21790.

2 000 HUF

21791.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF