Books: Other rarities Number of items: 534
3373953
21864
508
Szép Ernő: Natália. Bp., 2008, Noran. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
3422365
21865
508
Magyar költők tára I. Arany János: Toldi, Toldi estéje, Toldi szerelme. Magyar Könyvtár Iskolai Kiadások sorozata. Bp., é.n. Lampel, kopott kartonált papírkötés. 3335852
21866
508
Szinnyei József: Magyar nyelvhasonlítás. Bp., 1920, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
1 400 HUF
3334317
21867
508
Rabindranath Tagore: Líra és bölcselet. I-II. köt. [Egy kötetben]. I.: Áldozati énekek. Ford.: Dr. Szentirmay Gizella. / A kertész. Ford.: Bartos Zoltán. II.: Növekvő hold. Ford.: Zsoldos Benő. / Szerelmi ajándék. - Szüret. Ford.: Bartos Zoltán. Bp., 1924, Pantheon, 128 p.; 135+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas, részben fakó borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, belül jó állapotban.
1 400 HUF
3422146
21868
508
500
Schuller Béla: A munkásság és az eszperantó 1923 + Thora Goldschmidt: Esperanto por Instruaj Bildoj 1921.
3370186
21869
508
Radó Antal: Firdúsziból. Feridún és fiai. Bp. é. n. Lampel. XXIII. 125 p. 1 sztl. lev. Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapélekkel
1 400 HUF
3335632
21870
508
Tournier, Michel: Kispróza. Fordítói dedikációval. Bp.-Pécs, József Attila Kör-Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
3225047
21871
508
Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly, 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1 400 HUF
3422168
21872
508
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei. Számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. Lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés. Laphiánnyal, sérült könyvtest, kijáró lapok, sérült borító. Sérült borító, első pár lap széle foltos.
1 000 HUF
3296729
21873
508
Ujkéry Csaba: Handzsár a tükörben. A szerző által DEDIKÁLT ! Bp., (1989), Püski. 358+2 p. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
1 000 HUF
3360479
21874
508
1 000 HUF
3422194
21875
508
Csoór István: Galagonyagally. Bp., 1963, Tiszatáj-Magvető, félvászon kötés, a szerző által dedikált.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house