Number of items: 534

Vörösmarty Mihály összes költői művei. Költemények, költői elbeszélések, drámák, pályalombok, Shakespeare fordítások. é.n., Bp., világirodalom könyvkiadó, dombornyomott félvászon kötés.
21840.

1 600 HUF

Bródy Sándor: Fehér könyv. Uj évfolyam I. 1914. deczember: A háborúról. Bp.,1914., Szerzői kiadás,(Pallas-ny.),158 p. Kiadói papírkötés, szakadozott hátsó borítóval.
21841.

1 600 HUF

Vörösmarty összes költői művei. I-II. köt. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp., én., Franklin, 1 t.+ 734 p.;751+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopással, 1-1 firkával.
21842.

1 600 HUF

21843.

1 600 HUF

21844.

1 600 HUF

Tamás István: Összetartozás. Válogatott versek és prózák. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Cserház Művész Kör. 120p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21845.

1 200 HUF

3 db szépségápolással kapcsolatos könyv - Modern test- és szépségápolás; A szépség iskolája; Szépségtippek. Kiadói kartonált és papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21846.

1 600 HUF

Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kopottas állapotban.
21847.

1 600 HUF

21848.

1 400 HUF

21849.

1 400 HUF

Szász Zoltán: Séták a függőkertben. Bp., 1914, Franklin, szecessziós stílusú félvászon kötés.
21850.

1 400 HUF

Szabó Dezső: Széchenyi évfordulója/Katona dolog/A döntő probléma/Életeim/Mai jegyzetek. Szabó Dezső ujabb művei 71. Bp., 1941, Ludas Mátyás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány!
21851.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF