Number of items: 534

Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1940, Magyar Élet, 262+(2) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, .
21852.

1 400 HUF

21853.

1 400 HUF

21854.

1 400 HUF

Jókai Mór: A jövő század regénye I. rész II. kötet: Az örök harcz. II. rész. I. kötet: Az örök béke. Bp.,én.,Pfeifer Ferdinánd, 256+1 p.; 225+1 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet elülső előzéklapja foltos.
21855.

1 000 HUF

1893 Magyar Könyv-Szemle 1891-dik évi folyam. Bp., 1893, Hornyánszky Viktor, kopott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel.
21856.

1 000 HUF

Bánóczi Dezső: ,,Rendezte: Dr. Bánóczi Dezső". (Iratok, írások egy élet margójára.) Bp., 1943, szerzői kiadás (Springer Gusztáv-ny.), 246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
21857.

1 400 HUF

Gáspár Ármin: Teleki Blanka grófnő golgothája. Bp., 1934, szerzői. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, hiányzó címlappal.
21858.

1 400 HUF

Marikovszky György (szerk.): Markusovszky Lajos válogatott munkái. Bp., 1905, Magyar Orvosi Könyvkiadó, egészvászon kötés.
21859.

1 400 HUF

21860.

1 400 HUF

A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXX. 1905.- Budapesten, 1906. M. Kir. Egyetemi Ny. XIX. 209 l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
21861.

1 400 HUF

A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXXII. 1907.- Budapesten, 1908. M. Kir. Egyetemi Ny. XXX. 213l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
21862.

1 400 HUF

21863.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF