Number of items: 534

21768.

2 000 HUF

Kardec, Allan: Szellemek könyve. 600 egyszerű emberi kérdés és 600 válasz a túlvilágtól. Bp., 1994, Szellem Búvárok Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21769.

2 000 HUF

Die Täuschende Copie von dem Gewirre des Lebens. Deutschschprachige Dramen in Ofen und Pest um 1800. Auswahl und Nachwort von László Tarnói. Bp., 1999, Argentum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21770.

1 200 HUF

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv végén néhány összeragadt lappal.
21771.

2 000 HUF

[Alpáry Imre] van Tromp I.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia). Bp., 1941, Cserépfalvi (Pápai Ernő-ny.), 300+(4) p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21772.

2 000 HUF

Alekszej Tolsztoj: Első Péter. Ford.: Németh László. Bp.,1960, Magyar Helikon. Kiadói festett egészbőr-kötésben, 914p.
21773.

2 000 HUF

21774.

2 000 HUF

21775.

2 000 HUF

21776.

1 800 HUF

Márai Sándor: Egy úr Velencéből. Farkas Ferenc operájának szövegkönyve. A Magyar Dráma Fóruma 6. Bp., 1991, Prológus Kft. 71p., Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
21777.

2 000 HUF

Darvas Iván: Lábjegyzetek. Bp., 2001, Európa. 307p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21778.

2 000 HUF

Murgács Kálmán: Lelkem hullámai. Versek, dalok. Bp., (1937.),Jegyzők Országos Árvaház Egyesülete, 123+5 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító részben elvált a kötéstől, sérült gerinccel, foltos címlappal.
21779.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF