Number of items: 534

Jókai Anna: A feladat. ALÁÍRT! Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21792.

1 800 HUF

A magyarországi első biztosítási napok emlékkönyve 1941. Bp., [1942], Biztosító Intézetek Országos Szövetsége, 255+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, részben szétváló fűzéssel.
21793.

1 800 HUF

Lajtor László: Az igazi Ady. Bp., 1934., Historia,(Viktória-ny.), 31+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött papírborítókkal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
21794.

1 400 HUF

21795.

1 800 HUF

Vladimir Iljics Lenin. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 1 t.+319+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült borítással a hátsó táblán.
21796.

1 800 HUF

Papp Dániel: Tündérlak Magyarhonban. Elbeszélések. Vál. és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. A szövegrajzok és borítólap Litkey György munkája. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 125. sz. Bp., 1944, Stádium, 63+1 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
21797.

1 400 HUF

21798.

1 800 HUF

Vámossy Ferenc Kollár Lajos: Mérnöki alkotások esztétikája. Bp., é.n., akadémiai, kartonált papírkötés.
21799.

1 200 HUF

Jókai Mór - Bródy Sándor: Ráby Mátyás viszontagságai. Jókai Mór: Rab Ráby c. munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 159+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzésekkel, foltos lapokkal, sérült kötéssel és laza, kijáró lapokkal.
21800.

1 800 HUF

Vegyes vicckönyv tétel, 4 db.
21801.

Vegyes vicckönyv tétel, 4 db.

1 800 HUF

4 db régi könyv: Molnár Ferenc: Egy pesti leány története. Bp., 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Első kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egy kijáró lappal. + Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja. II. köt. Eötvös Károly Munkái XIV. Bp., 1908, Révai. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen kis sérülésekkel. + Gárdonyi Géza: Leánynézőben. Julcsa kútja. Két regényke. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel. + Twain, Mark: Az 1,000.000 fontos bankó és más novellák. Ford.: Bálint Lajos. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, a gerincen sérülésekkel.
21802.

1 600 HUF

Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs],1933, Szerzői, (Bécs, St. Gabirel Missziós-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21803.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF