Number of items: 534

Székely László: Sziromeső. Költemények. DEDIKÁLT! Szombathely, 1937, Martineum, 103+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval.
21624.

3 000 HUF

Cottin, [Marie-Sophie]: A szibériai száműzöttek. Ford.: György Aladárné. Bp.,1879., Franklin, 136 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.
21625.

3 000 HUF

Kincs István: Édes Bözsike. Elbeszélések. Kőszeg, 1927, Emericanum, 232 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító szélén kis sérüléssel, foltos borítóval.
21626.

3 000 HUF

Bódás János: Útifű. Bódás János versei. 1928-1935. [Bp.,1935], Szombathely, 80 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval. Dr. Kántor E. Ödön (1890-1948) m. kir. tiszti orvos névbélyegzésével és névbejegyzésével.
21627.

3 000 HUF

Gelléri Andor Endre: Villám és esti tűz. [Bp., 1940.], Almanach, 95+1 p. Első kiadás. A borító T. Fekete Gizella munkája. Benne Berény Róbert Gelléri Andor Endréről készült rajzával. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
21628.

3 000 HUF

21629.

3 000 HUF

Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - -    Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel
21630.

3 000 HUF

3 db Frei Tamás könyv: A megmentő, A bankár, 2015,
21631.

3 000 HUF

A Magyar Korona országainak 1899. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XXVI. köt. Bp., 1900. Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 183 p. Kiadói egészvászon-kötés, enyhe kopással
21632.

3 000 HUF

21633.

3 000 HUF

Gerhart Hauptmann: Alakok. Regény. Ford.: Hajdu Miklós. Bp.,1903, Magyar Hirlap, 131 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 2 kijáró lappal.
21634.

3 000 HUF

21635.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF