Number of items: 534

Babits Mihály: Versenyt az esztendőkkel! Új költemények (1928-1933) (Budapest), 1933. Nyugat-kiadás (Révai Irodalmi Intézet ny.) 128 p. Első kiadás. Aranyozott, enyhén fakult kiadói egészvászon kötésben.
21648.

3 000 HUF

21649.

3 000 HUF

21650.

3 000 HUF

Vörösmarty Mihály költeményei,2 kötet: Vörösmarty lyrai költeményei I-II. Rendezte: Gyulai Pál. Bp., (cca 1885-1890), Méhner Vilmos. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az első előzéklapok fele letépve, egyébként szép állapotban
21651.

3 000 HUF

21652.

3 000 HUF

[Bleuer Sámuel] Sallustius: Az uj Anonymus. A legdicsőségesebb Béla király névtelen jegyzőjének hiteles krónikája a magyarok első országgyüléséről, mely 906-ban Pusztaszeren tartatott. Felfedezte: - - . Számos rajzzal és egy sallangos buzogánynyal illusztrálta: Mühlbeck Károly. A ,,Borsszem Jankó" Könyvtára 2. sz. Bp., [1907], Borsszem Jankó Lapkiadó R.T. (Révai és Salamon-ny.), 62+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzővel.
21653.

3 000 HUF

Kós Károly: Testamentum és agrikultúra. Válogatás a szerző életművéből. Mészáros József előszavával. Kolozsvár, 1997, Gazda Kiadó. 130 p., 32 t. Kiadói papírkötés, Ajándékozási bejegyzéssel
21654.

3 000 HUF

Karinthy Frigyes: Még mindig így írtok ti. Kosztolányi Dezső előszavával. Bp.,[1934], Nyugat,(Viktória-ny.), 192 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. tulajdonosi névbejegyzéssel
21655.

3 000 HUF

Mátrai Ferenc Béla: Szabad órák. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Szegd, 1908, Engel Lajos. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21656.

2 400 HUF

Nyírő József: Halhatatlan élet. 1956, Editorial Trassylvania Könyvkiadó. Kiadói bőr kötés, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
21657.

2 400 HUF

21658.

3 000 HUF

Pongrácz Lajos: Szemelvények egy régi vármegyei táblabírónak hátrahagyott dolgozataiból. Egy régi vármegyei táblabírónak hátrahagyott dolgoztaiból. Bp., 1898., Budapesti Hírlap, 260 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21659.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF