Number of items: 534

Lázár Béla: Moliere, mint műkritikus. Bp., 1922, Légrády, 1 (címkép) t.+ 54+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval és gerinccel, a borítón sarokhiánnyal, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel.
21816.

1 800 HUF

Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája. Jaschik Álmos rajzaival. (Bp.), 1935, Genius, 189+(1) p. Első kiadás. Kiadói zsinórfűzéses, hártyapapír borítású kartonált kötésben, a borító szélein a papírborítás kissé sérült.
21817.

1 800 HUF

Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I. köt. Szerk.: Schedel Ferencz. Pest, 1843, Kilián György, 1 (rézmetszetű címkép) t.+ 379p, negyedik kiadás. félvászon kötés, kopott, folttal.
21818.

1 800 HUF

Groom, Nigel: Parfümök. Bp, Glória. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21819.

1 400 HUF

P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] A szerző, Gulácsy Irén (1894-1945) írónő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21820.

1 600 HUF

Arany János összes munkái V. köt.: Arany János prózai dolgozatai. Bp., 1884, Ráth Mór, 4+548+XXXII p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a hátsó szennylap részben a borítóhoz ragadt.
21821.

1 600 HUF

Donászy Ferenc: Eger bástyái. Sebők Imre rajzaival. Bp.,én.,Hungária, 114+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült fűzéssel, a hátsó szennylapon leragasztással.
21822.

1 800 HUF

21823.

1 600 HUF

Révész Béla: Esztergomi lélek. Rudnay Gyula 9 illusztrációjával. Bp., 1934, Dante, 239 p.+ 9 t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21824.

1 800 HUF

Katona László - Katona Dávid: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. III. rész: Beszédírás. A kereskedelmi gyorsírás rövidítéseivel és diktálókönyvvel. Szeged, 1934, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó R.T. Átkötött félvászon-kötésben, körbevágott, helyenként kissé foltos lapokkal.
21825.

1 600 HUF

21826.

1 600 HUF

Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Elbeszélő költemény. DEDIKÁLT! Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos, hajtott kiadói papír védőborítóban.
21827.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF