Number of items: 534

3 db könyv - Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. REPRINT!; Arany János: Hunyadi balladák; Lengyel Dénes: Magyar mondák a török világból és a kuruc korból. Kötetenként változó kötésben, kissé kopottas állapotban.
21804.

1 800 HUF

Vörösmarty Mihály: Gondolatok a könyvtárban. Bp., én., Amicus, 31 p. Bibliofil! "Ezt a könyvecskét 1920 karácsonyára az Amicus kiadóvállalat megbízásából Pápai Ernő nyomta. Készült 300 példányban merített papíron. Könyvkereskedői forgalomba nem került; a Magyar Bibliofil Társaság és az "Amicus" barátai kapták karácsonyi ajándékul." Kiadói papírkötés, foltos.
21805.

1 400 HUF

21806.

1 800 HUF

21807.

1 400 HUF

Chesterton: Muzsika. Válogatott versek. Raics István fordításában. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
21808.

1 400 HUF

Kunszery Gyula: Vegyétek és igyátok. DEDIKÁLT! Bp., Singer és Wolfner. 80p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21809.

1 400 HUF

Méreyné Juhász Margit: Meótiszi ének. Történeti regény a VI. századból. Csikós Tóth András rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei III. évf. 3. sz. Bp., [1936], Magyar Könyvbarátok (Kir. M. Egyetemi Ny.), 296 p. Kiadói egészvászon-kötés.
21810.

1 800 HUF

EAD. Anton Wildgans szonettei. Bp., 1928, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet, 36p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21811.

1 400 HUF

Szerbhorvát-magyar szótár. Szerk.: Hadrovics László. Terra: Budapest, 1976. 688p. Kiadói vászonkötésben, jó állapotú.
21812.

1 800 HUF

Szilárd János - Undi Imre: Szép vagy, diákélet!... Bp., 1936, Renaissance, 173+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel,
21813.

1 800 HUF

B. Jósika Miklós: Eszther. I-II. kötet. Pest, 1867, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21814.

1 800 HUF

P. Szathmáry Károly: A honboldogítók. Első kötet. Bp., 1882, Révai. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21815.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF