Number of items: 534

Toma István: A nehéz út. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1911, Szent István-Társulat, 174+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a borítón címkenyomokkal, a címlapon bejegyzésekkel és bélyegzésekkel.
21732.

2 000 HUF

Zichy Mihály: Segítség nehéz időkben. Levélválogatás Thallóczy Lajos hagyatékából. Bp., 2018, Magyar Napló - Írott Szó Alapítvány - OSZK, 276 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
21733.

1 600 HUF

21734.

2 000 HUF

Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p.
21735.

2 000 HUF

Arany János: Toldi, Toldi szerelme, Toldi estéje egybekötve. Bp, 1882, Ráth Mór, javított, sérült borító, kijáró lappal, sérült borítóval.
21736.

500 HUF
1,36
1,56

Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
21737.

2 000 HUF

21738.

2 000 HUF

Pirchala Imre (szerk.): Latin nyelvtan (alaktan és mondattan). Bp., 1932, Athenaeum. Félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
21739.

2 000 HUF

Kányádi Sándor: Valaki jár a fák hegyén. - - egyberostált versei. Kolozsvár - Bp., 1997, Polis - Magyar Könyvklub, 453+1 p. Kiadói papírkötés.
21740.

2 000 HUF

21741.

2 000 HUF

Zudor János: És egy kicsit tovább. Versek. A szerző, Zudor János (1954-2018) erdélyi magyar költő, újságíró által dedikált példány. Nagyvárad, 2001, magánkiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
21742.

2 000 HUF

21743.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF