Toma István: A nehéz út. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1911, Szent István-Társulat, 174+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a borítón címkenyomokkal, a címlapon bejegyzésekkel és bélyegzésekkel.
Zichy Mihály: Segítség nehéz időkben. Levélválogatás Thallóczy Lajos hagyatékából. Bp., 2018, Magyar Napló - Írott Szó Alapítvány - OSZK, 276 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Kvassayné Kun Melanie: Sötét pontok. Regény. Bp.,1883,Aigner Lajos, 178 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel.
Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier - iskola. Ford.: Varga István. Bp.,[1943.],Bárd Ferenc és Fia, 362 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Zudor János: És egy kicsit tovább. Versek. A szerző, Zudor János (1954-2018) erdélyi magyar költő, újságíró által dedikált példány. Nagyvárad, 2001, magánkiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Gábor Andor: Dollár-papa. A pénz komédiája 4 felvonásban. A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1917.),Dick Manó, 155+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a címlap és az első 5 lap felső részén sérüléssel, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel, rossz állapotban.