Number of items: 534

Vörösváry László: A lélek derűje. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány. (Bp., 1982), szerzői kiadás, 204 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21756.

2 000 HUF

21757.

2 000 HUF

Molnos Angéla: Magyarító könyvecske. Debrecen, 1999. 196p. Kiadói papírkötés,
21758.

2 000 HUF

21759.

2 000 HUF

Too, Lillian: Feng Shui. Teljes képes útmutató. Bp., 1998, Édesvíz. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval.
21760.

2 000 HUF

21761.

2 000 HUF

Dévai Nagy Kamilla: Versvigasz. Versek, írások. A szerző, Dévai Nagy Kamilla (1950- ) Liszt Ferenc-díjas énekes, előadóművész által dedikált példány. Bp., 2000, Művészetbarátok Egyesülete, 86+(8) p. Kiadói papírkötés.
21762.

2 000 HUF

21763.

2 000 HUF

[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Nagy Péter. Történelmi regény. I-II. köt. Ford.: Benedek Marcell. A Modern Regény Klasszikusai. Bp., é.n. [192?], Dante, 288 p.; 283+(1) p. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
21764.

2 000 HUF

Nash, Joseph: The Mansions of England in The Olden Time. Re-edited by J. Corbert Anderson. With the original one hundred and four illustrations, carefully reduced and executed in lithography, by Samuel Stanesby. Vol. II. London, 1870, Henry Sotheran & Co. Egészoldalas litográfiákkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, sérült, széteső állapotban, a lapok kijárnak (néhány hiány előfordulhat). Az elülső szennylapon a gróf Edelsheim-Gyulai család egy (azonosítandó) tagjának autográf névbejegyzésével.
21765.

2 000 HUF

21766.

2 000 HUF

Szécsi Ferenc: Addio Signorina. Versek az olasz hadifogságból. A szerző felesége, Szécsi Ferencné (Király Matild Paulina) által dedikált példány. Bp., 1923, Lampel R., 103+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, foltos borítóval, a hátsó borítón ragasztásnyomokkal, belül nagyrészt jó állapotban, többségében felvágatlan lapokkal.
21767.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF