Number of items: 534

Hock János: Börtönvirágok. Bp., 1935, Szerző. Félvászon kötés, ajándkozási sorokkal, kopottas állapotban.
21672.

2 800 HUF

21673.

2 800 HUF

21674.

2 800 HUF

A Reggeli Ujság mindentudó lexikona és idegenszavak szótára. I-II. köt. (Újvidék, 1941, Uránia), 1664 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a belső kötéstáblához ragasztott műanyag védőborítóval, viseltes állapotban, helyenként sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
21675.

2 800 HUF

Albert Gábor: ...mi pedig itt maradtunk. A szerző, Albert Gábor (1929-2017) Kossuth- és József Attila-díjas író, műfordító, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1996, Kráter Műhely Egyesület, 171+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
21676.

2 800 HUF

Lehotzky Sándor, királylehotai: A jelzálogüzlet kézikönyve. Pénzintézetek, ügyvédek, kereskedelmi akadémiák és felső kereskedelmi iskolák részére. Bp., 1913, Bichler I.-ny., VIII+238+(2) p. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal. Ritka!
21677.

2 800 HUF

[Suppan Vilmos]: Siculus Viator: A szentgáli csoda. Szövetkezeti regény. Bp., 1938.,"Hangya", 125+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől és a fűzése laza, a hátsó borítón és a hátsó szennylapon firkával, a hátsó szennylapon hiánnyal.
21678.

2 800 HUF

Csite Károly: Atyafiak takarékban. Rajzok és elbeszélések. Gyoma, 1911, Kner Izidor, 117+3 p. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, a borítón címkével, a címlapon bélyegzésekkel.
21679.

2 800 HUF

Mühlbach L[uise]: I. Napoleon fénykora és hanyatlása. V-VIII rész. Regényes korrajz írta: - -. Ford.: Kovács Geyza. Pest, 1860., Hartleben Konrád Adolf, (Bécs, Szommer Lipót-ny.), 2+140+2+127+5+4+143+2+135 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
21680.

2 000 HUF

Székelyek a költők dalaiban. Összegyűjtötte: Havadi Mihály Gábor. Benedek Elek előszavával. (Bp., 1908, Lampel R.), (III)-VII p.+ 274 p. (eredetileg 276 p.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap hiányzik, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.
21681.

2 800 HUF

21682.

2 600 HUF
7,05

1854 Új Magyar Múzeum. Egyszersmind a Magyar Akadémia közlönyve. Kiadja Toldy Ferenc. IV. évf. III. füzet. Pest, 1854, Emich Gusztáv, 201-304 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos.
21683.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF