Number of items: 534

Sárközi György: Higgy a csodában! Versek. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21503.

2 000 HUF

Kemény Katalin: Sztélé nagyanyámnak. A sötétség leányának, ölében a világító tojásokkal. Szentendre, [2002], Editio M, 373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21504.

2 000 HUF

Parti Nagy Lajos: Fülkefor és vidéke. (Magyar mesék.) A szerző, Parti Nagy Lajos (1953- ) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író által dedikált példány. Bp., 2012, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21505.

2 000 HUF

Leblanc, Maurice: A kivájt tű. Bp., 1919, Athenaeum. Kiadói szecessziós kartonált kötés, gerinc kissé sérült, kötés foltos, kopottas állapotban.
21506.

2 000 HUF

Fejes Endre: Lemaradt angyalok. Novellák. hn.,1993.,Pátria. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült kötéssel.
21507.

2 000 HUF

Sütő András 2 dedikált kötete: Anyám könnyű álmot ígér. Naplójegyzetek. + Engedjétek hozzám jönni a szavakat. Jegyzetek hómezőn és porban. Bukarest, 1976-1977, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval / kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Mindkét kötet a szerző, Sütő András (1927-2006) Herder- és Kossuth-díjas erdélyi magyar író által dedikált.
21508.

2 000 HUF

2 db könyv: Martin Johnson: Afrika csodavilága. (Az ,,Elefántok" új kiadása.) Ford.: Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 276+(2) p.+ 32 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Artur Heye: Nyugat peremén. Ford.: Vass Péter. Ismeretlen világok. Bp., [1940], Athenaeum, 239+(1) p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21509.

1 400 HUF

Szirtes György: Színház a Broadway-n. A szerző, Szirtes György által Boschán Daisy (1942- ) koreográfus, operarendező részére dedikált példány. (Bp., 1990), Népszava. Kiadói papírkötés.
21510.

2 000 HUF

21511.

1 600 HUF

4 db Esterházy Péter könyv: Termelési-regény (kisssregény).; Az elefántcsonttoronyból.; A kitömött hattyú.; Esterházy-kalauz. Marianna D. Birnbaum beszélget Esterházy Péterrel. Bp., 1983-1991, Magvető. Vegyes állapotban.
21512.

2 000 HUF

Shakespeare: A velencei kalmár. Színmű 5 felvonásban. Bp., 1921, Pantheon. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
21513.

2 000 HUF

Mandelstamm, Valentin: Hollywood. Regény. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21514.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF