Number of items: 534

21684.

2 600 HUF
7,05

dr. Kárpáthy Horváth Ernő: Hullócsillagok, Bp., 1990. Szerzői. 510p. Kiadói vászonkötés. Papír védőborítóval. Dedikált.
21685.

2 600 HUF
7,05

Finta Sándor: Robinson szigetén. Versek. DEDIKÁLT! Szombathely, 1925., Nemzedékek, 96 p. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel.
21686.

2 400 HUF

21687.

2 400 HUF

1939 Magyar Élet IV. évf. 6. sz. 1939. június. Szabó Dezső szám. Bp., "Jövő"-ny., 32 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, szakadt, kissé foltos lapokkal, hajtásnyommal.
21688.

2 400 HUF

Uli Stein: Macht kein' Scheiss, Jungs! Oldenburg, 1993, Lappan. Egészoldalas karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21689.

1 800 HUF

Elek Artúr: Álarcosmenet. Bp., 1913, Nyugat. Kiadói papírkötés, gerinc, borítólap sérült, viseltes állapotban.
21690.

2 400 HUF

21691.

2 400 HUF

Sövényházyné Sándor Judit: ,,Ember lenni mindég, minden körülményben". Egy családfa levelei és virágai. A szerző, Sövényházyné Sándor Judit (1920-2003) erdélyi magyar költő által dedikált példány. Szeged, 2002, Bába és Társai, 131+(5) p. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
21692.

2 400 HUF

21693.

2 400 HUF

Kocsis László: Mindennapi kenyerünk. Versek. A szerző, Kocsis László (1891-1973) római katolikus pap, költő által Virág Ferenc (1895-ig Blum Ferenc) (1869-1958) pécsi megyés püspök részére dedikált példány. (Pécs, 1931), Nemzedékek, 104 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, belül a lapok jó állapotban.
21694.

2 400 HUF

Íves Könyvek 12.: Sugár Péter: Építész. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Oldalszámozáson belül 2 színes képpel. Kiadói papírkötés. Számozott (224./300) példány.
21695.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF