Number of items: 534

Bölsche: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete I-II-III. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
21696.

1 800 HUF

1923-1931 Nyugat XVI. évf. 10. (1923,. V. 16.) és XXIV. évf. 3. sz. (1931. feb. 1.) Az 1923-as szám sérült borítóval és lapokkal, az 1931-es szám borítója sérült, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
21697.

2 400 HUF

Íves Könyvek 18.: Kemenczky Judit: NapFutók. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (1./300) példány.
21698.

1 800 HUF

Dr. Zalai Szalay László: Szuhay... Bp., é.n. Globus Nyomdai Műintézet 278p. Kiadói félvászon kötésben.
21699.

2 400 HUF

Endrédy Zoltán Sándor: Tüzek közé keverve. Versek. A szerző, Endrédy Zoltán Sándor (1912-1996) katolikus pap, plébános, hittanár, költő által dedikált példány. Pápa, 1939, Szent Antal, 111+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, sérült, részben szétváló fűzéssel. (Ritka!)
21700.

2 400 HUF

21701.

2 400 HUF

József Attila: Döntsd a tőkét, ne siránkozz. Szabolcsi Miklós-Tasi József: Egy verseskönyv születése c. tanulmányával. Bp.,1980,Akadémiai, 47+1 p.; 31+1 p. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötések, kiadói papír mappában.
21702.

1 800 HUF

Beksics Gusztáv: A szabadság országa. Rajz az angol társadalmi életből. Bp.,[1881.],Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.), 1 t.+252 p.+ 2 t. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
21703.

2 400 HUF

Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
21704.

2 400 HUF

Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással. 306p.
21705.

2 200 HUF
5,96
6,88

Salamon Ödön: Gondolatok és ötletek. Bródy Sándor előszavával. Bp., [1904], Emlékbizottság (ifj. Keller Ernő-ny.), 1 t.+ 145 p. Félvászon-kötésben.
21706.

2 200 HUF
5,96
6,88

Krasznai Korcz János-Zsigmond Gábor: Magyarok '94. 1994, MÁS.KÉP.MÁS. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21707.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF