Number of items: 534

Katona József összes művei II-III. Kiadja Abafi Lajos. (Nemzeti könyvtár: 16., 19.) Bp., 1880-1881, Aigner. Kiadó illusztrált egészvászon sorozatkötésben.
21660.

3 000 HUF

21661.

3 000 HUF

3 db könyv: Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1978, Magvető, 771+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Nagy Olga: Paraszt dekameron. Válogatás széki tréfákból és elbeszélésekből. + Újabb paraszt dekameron. A szerelemről és a házasságról. Bp., 1977-1983, Magvető, 442+(6) p.; 412+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés / kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21662.

3 000 HUF

21663.

2 800 HUF

21664.

2 800 HUF

21665.

2 800 HUF

Bárdosi Németh János: Öreg szilfa árnyékában. Versek. DEDIKÁLT! [Békéscsaba], 1926,Nemzedékek,(Tevan-ny.), 66 p. Kiadói papírkötés, hiányzó hátsó borítóval.
21666.

2 800 HUF

21667.

2 800 HUF

Náday Márta: A tükör elhomályosul. Regény. DEDIKÁLT! Bp., 1945., Anonymus, 143 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21668.

2 000 HUF

Bárdosi Németh János: Jégeső. Magyar tájkép. DEDIKÁLT! [Pécs], 1930, Nemzedékek,(Pécs, Dunántúl-ny.), 102+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21669.

2 800 HUF

Sienkiewicz, Henrik: Sivatagban őserdőben. Elbeszélés. Lengyelből ford. Bányai Károly. Mühlbek Károly rajzaival illusztrált II. kiadás. Bp.,én. [1917],Szent-István-Társadalom, 348 p. + 4 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21670.

2 800 HUF

Lévay István - Vida Aladár: Görög-magyar szótár főgimnáziumok használatára. Bp., 1906, Lampel R., 2 sztl. lev.+ 240 p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
21671.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF