Number of items: 534

Ladányi Mihály: Bejegyzések a családi Bibliába. Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. 157p. Aranyozott kiadói nyl kötésben
21876.

800 HUF

Alison Weir: Lady Elizabeth. Utam a koronáig. Ford.: Tamás Ábel. Bp., 2008, Ulpius-ház. Kiadói papírkötés.
21877.

800 HUF

Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21878.

1 200 HUF

21879.

1 200 HUF

dr. Szemere Samu: Giordano Bruno. Bp., 1917 MTA. 391p. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben,
21880.

1 000 HUF

21881.

1 000 HUF

Romain Rolland:Pierre és Luce Frans Masereel fametszeteivel Magyar Helikon, 1961. 126p. Számozott kiadás Félbőr kötésben.
21882.

1 200 HUF

Kemény Simon: Így élem világom. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
21883.

1 200 HUF

Ctvrtek, Václav: Rumcajsz kalandjai. Csirizár és Csipisz. 1977, Madách. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21884.

1 200 HUF

Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., Athenaeum. 3. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21885.

1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Ó nyájas olvasó! (Mindenféle dolog). Második kiadás. Bp., Dick Manó. 223p. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21886.

1 200 HUF

Íves Könyvek 6.: Restár Sándor: A folytonosság fekete doboza. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (260./300) példány.
21887.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF