Number of items: 511
3372014
11883
491
cca 1900, Porcelánlapra festett zsánerjelenet. Keretre applikálva, 11x8 cm, kerettel 22x15 cm
16 000 HUF
3372089
11884
491
Cseh alt wien nagyméretű historizáló dísztál, jelzett, kis kopással d: 34 cm
10 000 HUF
3372087
11885
491
10 000 HUF
3372131
11886
491
Wallendorf fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
4 000 HUF
3372143
11887
491
6 darab klf porcelán tál, kínáló, jelzett, d: 21 cm alatt
3 000 HUF
3372139
11888
491
5 darab porcelán tárgy, közte lóalakos váza, m: 14 cm alatt
3 000 HUF
3372136
11889
491
Magyar huszár porcelán figura, jelzés nélkül, m: 9 cm
3 000 HUF
3372307
11890
491
3800
Rauchverzehrer porcleán lámpatest, vezetékkel, jelzett, m: 16 cm
3 800 HUF
3372354
11891
491
Meissen hausmaler 2 darab kínálótál, kopással, jelzett, d: 33 cm, 38x26 cm
8 000 HUF
3372508
11892
491
Porcelán bonbonier, plasztikus díszítéssel, d: 8 cm
2 000 HUF
3372587
11893
491
Hass & Czjzek 4 darab pohár Svejk motívummal, jelzett, m: 4,5 cm
2 000 HUF
3372697
11894
491
5 darab porcelán hamuzó és tálka, közte Herendi Viktória mintás, Limoges, stb, kopással, h: 14 cm alatt
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m