Number of items: 511

cca 1900, Porcelánlapra festett zsánerjelenet. Keretre applikálva, 11x8 cm, kerettel 22x15 cm
11883.

16 000 HUF
43,36
50,00

Cseh alt wien nagyméretű historizáló dísztál, jelzett, kis kopással d: 34 cm
11884.

10 000 HUF

11885.

10 000 HUF

Wallendorf fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11886.

4 000 HUF

6 darab klf porcelán tál, kínáló, jelzett, d: 21 cm alatt
11887.

3 000 HUF

5 darab porcelán tárgy, közte lóalakos váza, m: 14 cm alatt
11888.

3 000 HUF

Magyar huszár porcelán figura, jelzés nélkül, m: 9 cm
11889.

3 000 HUF

Rauchverzehrer porcleán lámpatest, vezetékkel, jelzett, m: 16 cm
11890.

3 800 HUF
10,30
11,88

Meissen hausmaler 2 darab kínálótál, kopással, jelzett, d: 33 cm, 38x26 cm
11891.

8 000 HUF

Porcelán bonbonier, plasztikus díszítéssel, d: 8 cm
11892.

2 000 HUF

Hass & Czjzek 4 darab pohár Svejk motívummal, jelzett, m: 4,5 cm
11893.

2 000 HUF
32

5 darab porcelán hamuzó és tálka, közte Herendi Viktória mintás, Limoges, stb, kopással, h: 14 cm alatt
11894.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF