Chinaware / Porcelain Number of items: 511
3356358
11712
491
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7 cm
3 000 HUF
3331612
11713
491
6500
Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 14,5 cm
6 500 HUF
3330675
11714
491
Zsolnay cicás váza. Kézzel festett, jelzett, javított, kopásnyomokkal, 16 cm
6 000 HUF
3263337
11715
491
3 600 HUF
3356590
11716
491
Zsolnay eozin mázas őzpár. Jelzett, 1-2 kisebb lepattanással, 15,5x8 cm
9 000 HUF
3356582
11717
491
Zsolnay Exclusiv aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
20 000 HUF
3318413
11718
491
30000
Zsolnay gyógyszerész mozsár- Zsolnay Teréz 1896. felirattal, feltehetőleg vizsgamunkája volt. Nagyon ritka, hogy a kiöntő edény is megvan hozzá d: 19 cm
30 000 HUF
3318428
11719
491
Zsolnay mércés kiöntő (250gr), jelzett, hibátlan 10 cm
4 000 HUF
3324193
11720
491
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
1 200 HUF
3377404
11721
491
Zsolnay búzavirágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
6 000 HUF
3377405
11722
491
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
4 000 HUF
3377411
11723
491
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house