Number of items: 511

Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7 cm
11712.

3 000 HUF

Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 14,5 cm
11713.

6 500 HUF
17,62
20,31

Zsolnay cicás váza. Kézzel festett, jelzett, javított, kopásnyomokkal, 16 cm
11714.

6 000 HUF

11715.

3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay eozin mázas őzpár. Jelzett, 1-2 kisebb lepattanással, 15,5x8 cm
11716.

9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay Exclusiv aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11717.

20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay gyógyszerész mozsár- Zsolnay Teréz 1896. felirattal, feltehetőleg vizsgamunkája volt. Nagyon ritka, hogy a kiöntő edény is megvan hozzá d: 19 cm
11718.

30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay mércés kiöntő (250gr), jelzett, hibátlan 10 cm
11719.

4 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
11720.

1 200 HUF

Zsolnay búzavirágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11721.

6 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11722.

4 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11723.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF