Number of items: 511

Herendi Rothschild mintás tálka, jelzett, hibátlan, 11x7,5 cm
11700.

6 000 HUF

Herendi lilavirágos cipő, jelzett, kopott, h: 10 cm
11701.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás süteményes készlet, teljes, jelzett, d: 18-30 cm
11702.

19 000 HUF
51,49
59,38

11703.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett (pajzspecsét), kopással, 12x7 cm
11704.

12 000 HUF

Zsolnay, áttört, virág mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm, m: 10 cm
11705.

9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay tollazott főzelékes tál, jelzett, kopással, 23x23 cm
11706.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11707.

3 000 HUF

11708.

30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay tányér. Matricás, jelzett, kopott. d: 25 cm
11709.

1 400 HUF

2 db Zsolnay váza 11 cm és tálka 12 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11710.

3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, mázrepedéssel, d: 12,5 cm
11711.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF