Chinaware / Porcelain Number of items: 511
3368079
11700
491
Herendi Rothschild mintás tálka, jelzett, hibátlan, 11x7,5 cm
6 000 HUF
3368078
11701
491
Herendi lilavirágos cipő, jelzett, kopott, h: 10 cm
2 600 HUF
3356045
11702
491
19000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás süteményes készlet, teljes, jelzett, d: 18-30 cm
19 000 HUF
3298607
11703
491
24000
24 000 HUF
3368076
11704
491
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett (pajzspecsét), kopással, 12x7 cm
12 000 HUF
3378219
11705
491
Zsolnay, áttört, virág mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm, m: 10 cm
9 000 HUF
3373067
11706
491
Zsolnay tollazott főzelékes tál, jelzett, kopással, 23x23 cm
2 600 HUF
3373318
11707
491
Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3 000 HUF
3269553
11708
491
30000
30 000 HUF
3321379
11709
491
Zsolnay tányér. Matricás, jelzett, kopott. d: 25 cm
1 400 HUF
3320344
11710
491
2 db Zsolnay váza 11 cm és tálka 12 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
3 000 HUF
3284024
11711
491
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, mázrepedéssel, d: 12,5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house