Number of items: 511

Hollóházi porcelán fali tányér, Pro patria et libertate felirattal, matricás, hibátlan, d: 15,5 cm
11785.

2 600 HUF
7,05

11787.

18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tégely. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 5x6 cm
11788.

4 000 HUF
13

Hollóházi sirály, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11789.

2 000 HUF

Hollóházi őz, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11790.

2 000 HUF

Hollóházi 2 darab váza, jelzett, hibátlan, m: 15-17 cm
11791.

2 000 HUF

Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, 9x7 cm
11792.

4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített zöld váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11793.

20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11794.

2 000 HUF
9

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14x12,5 cm
11795.

3 000 HUF
11

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
11796.

8 000 HUF

2 darab Hollóházi dísztányér, szocialista díszítéssel, jelzett, kopással, cca 17x20 cm
11797.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF