Number of items: 511
3316751
11785
491
Hollóházi porcelán fali tányér, Pro patria et libertate felirattal, matricás, hibátlan, d: 15,5 cm
2 600 HUF
3371943
11787
491
18 000 HUF
3376491
11788
491
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tégely. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 5x6 cm
4 000 HUF
3376909
11789
491
Hollóházi sirály, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
2 000 HUF
3376934
11790
491
Hollóházi őz, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
2 000 HUF
3374485
11791
491
Hollóházi 2 darab váza, jelzett, hibátlan, m: 15-17 cm
2 000 HUF
3374472
11792
491
Szász Endre által tervezett bonbonier, jelzett, 9x7 cm
4 000 HUF
3374822
11793
491
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített zöld váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
20 000 HUF
3372917
11794
491
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
2 000 HUF
3372916
11795
491
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14x12,5 cm
3 000 HUF
3372912
11796
491
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
8 000 HUF
3371616
11797
491
2 darab Hollóházi dísztányér, szocialista díszítéssel, jelzett, kopással, cca 17x20 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m