Number of items: 511

cca 1880-1980 Zsolnay pillangómintás tálka, családi pecséttel jelzett, kis pattogzással, mázrepedéssel, d:10,5 cm
11760.

5 000 HUF

Zsolnay Exclusiv aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, m: 27 cm
11761.

12 000 HUF

Zsolnay bölény. Jelzett, hibátlan, 22x11 cm
11762.

8 000 HUF
13

Zsolnay virágmintás bögre, lekopott jelzéssel, m: 9,5 cm
11763.

1 600 HUF

Zsolnay Csellós. Terv.: Török János. Jelzett, vonó vége letört, h: 22,5 cm
11764.

3 000 HUF

Zsolnay 2 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
11765.

2 200 HUF
5,96
6,88
18

Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11766.

3 000 HUF

Zsolnay sündisznó. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, 10x6 cm
11767.

8 000 HUF

Zsolnay cinegepár, jelzett, szárnyvégen horzsolással, m: 12 cm
11768.

2 000 HUF

Zsolnay Rőzsegyűjtő gyermek. Terv.: Sinkó András. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11769.

5 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kút, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 13,5 cm
11770.

7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay Pompadour mintás kínáló, jelzés nélkül számozással, hibátlan, d: 29 cm
11771.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF