Number of items: 511
3369324
11760
491
cca 1880-1980 Zsolnay pillangómintás tálka, családi pecséttel jelzett, kis pattogzással, mázrepedéssel, d:10,5 cm
5 000 HUF
3368621
11761
491
Zsolnay Exclusiv aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, m: 27 cm
12 000 HUF
3368735
11762
491
Zsolnay bölény. Jelzett, hibátlan, 22x11 cm
8 000 HUF
3368037
11763
491
Zsolnay virágmintás bögre, lekopott jelzéssel, m: 9,5 cm
1 600 HUF
3368140
11764
491
Zsolnay Csellós. Terv.: Török János. Jelzett, vonó vége letört, h: 22,5 cm
3 000 HUF
3368138
11765
491
2200
Zsolnay 2 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
2 200 HUF
3368137
11766
491
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
3 000 HUF
3368135
11767
491
Zsolnay sündisznó. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, 10x6 cm
8 000 HUF
3368132
11768
491
Zsolnay cinegepár, jelzett, szárnyvégen horzsolással, m: 12 cm
2 000 HUF
3368147
11769
491
Zsolnay Rőzsegyűjtő gyermek. Terv.: Sinkó András. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
5 000 HUF
3368075
11770
491
Zsolnay eozin mázas kút, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 13,5 cm
7 000 HUF
3368327
11771
491
4800
Zsolnay Pompadour mintás kínáló, jelzés nélkül számozással, hibátlan, d: 29 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m