Number of items: 511

Zsolnay ritka virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11748.

7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay Exclusiv váza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11749.

4 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás teás és kávés készlet, egy cukortartóval, kiöntővel, kannával, jelzett, hibátlan.
11750.

70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11751.

6 500 HUF
17,62
20,31

Zsolnay süni figura eozin mázas. Jelzett, hibátlan 8 cm
11752.

15 000 HUF
40,65
46,88
10

Zsolnay kisplasztika - bagoly. Sötét eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11753.

12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas róka, jelzett, kis kopással m: 6,5 cm
11754.

10 000 HUF
13

Zsolnay eozin mázas róka, jelzett, kis kopásnyomokkal, terv Sinkó A. m: 10 cm
11755.

14 000 HUF
37,94
43,75
14

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett (pajzspecsét), 12x7 cm
11756.

14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett (pajzspecsét), kopással, 7 cm
11757.

12 000 HUF

Zsolnay széken ülő nő virággal. Jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11758.

8 000 HUF

Zsolnay 4 darab bögre, jelzett, m: 7,5 cm
11759.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF