Number of items: 511
3369864
11748
491
Zsolnay ritka virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
7 000 HUF
3369862
11749
491
Zsolnay Exclusiv váza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
4 000 HUF
3370085
11750
491
70000
Zsolnay Pompadour mintás teás és kávés készlet, egy cukortartóval, kiöntővel, kannával, jelzett, hibátlan.
70 000 HUF
3371406
11751
491
6500
Zsolnay virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
6 500 HUF
3373009
11752
491
15000
Zsolnay süni figura eozin mázas. Jelzett, hibátlan 8 cm
15 000 HUF
3373007
11753
491
Zsolnay kisplasztika - bagoly. Sötét eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
12 000 HUF
3373004
11754
491
Zsolnay eozin mázas róka, jelzett, kis kopással m: 6,5 cm
10 000 HUF
3373000
11755
491
14000
Zsolnay eozin mázas róka, jelzett, kis kopásnyomokkal, terv Sinkó A. m: 10 cm
14 000 HUF
3373002
11756
491
14000
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett (pajzspecsét), 12x7 cm
14 000 HUF
3372983
11757
491
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett (pajzspecsét), kopással, 7 cm
12 000 HUF
3369530
11758
491
Zsolnay széken ülő nő virággal. Jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
8 000 HUF
3369327
11759
491
Zsolnay 4 darab bögre, jelzett, m: 7,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m